Kabelka je nejspíš nejvíce intenzivně užívaný element ženského šatníku. Oblečení měníme každý den, boty stejnětak, ale kabelka je nejčastěji ta stejná, cestuje s námi celými týdny. Znamená to ale, že nám jedna stačí?

Jaké kabelky by měla mít každá žena:

  • každodenní – módní taška by měla být pohodlná, s kapsičkami po ruce, často místem na laptopa. Měla by být natolik objemná, aby se do ní vešla druhá snídaně, láhev na vodu a nebo hrnek na kávu no a také na rychlé nákupy.
  • večerní – možná není potřebná, ale vždy by se měla nacházet v šatníku. Každé z nás se dříve nebo později naskytne větší večerní příležitost. Malé univerzální psaníčko nezabírá tolik místa a zachrání každou situaci.
  • Svobodná – taková jak nezaměnitelně módní dámská kabelka typu psaníčko nebo dokonce i ta ve tvaru pytle – na výlety s kamarády, na dovolenou, na nákupy s kamarádkou. Taková, do které vhodíš všechny potřebné věci a zároveň budeš mít volné ruce.

Tři modely, to je vždy potřebné minimum, ale hodí se ještě malá víkendová taška – něco mezi kabelkou a kufříkem, na krátké výlety, kdy nepotřebuješ spoustu zavazadel. Velkou popularitu mají také pytlo-batohy, které jsou hlavně ozdobou celé stylizace, ale také splňují funkci celkem objemné kabelky. A jestli jsi opravdová minimalistka, tak ti bude stačit dámská ledvinka – maličká módní kabelka, která se nosí na pásku.

Pravda je ale taková, že většina z nás má kabelek mnohem více. V šatníku každé z nás se najde i například elegantní kožená taška, psaníčko, shopperka nebo batoh. No existuje vůbec více módní doplněk než módní taška?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *