Letní móda by měla být lehká, jasná a veselá. Toto platí nejen pro oblečení a boty, ale také pro doplňky. Podívej se, jaké trendy budou kralovat v nejbližší sezóně.

  1. Džunglové potisky – vzory tropických listů a zvířat nevychází z módy. Monstera, zebří pruhy nebo pantera budou vždy na topu. Hlavně pokud jde o tašky a pytle.
  2. I nadále bude módní taška ve stylu boho – nejčastěji semišová a nebo z přírodního materiálu. Len, bavlna, obyčejné plátno v barvách země, zdobená třásněmi, korálky a hitem tohoto sezónu – mušličkami.
  3. Rozměr hraje v této sezóně velikou roli – čím menší, tím je více trendy. Kožená taška nebo textilní ve verzi mini bude ideální na procházku, setkání s přáteli a nebo na letní párty pod širým nebem.
  4. Ledvinka – Je to taková netypická, ale velice módní dámská taška. Plusem je to, že máš volné ruce a přitom všechny nezbytné věci u sebe. Barevná ledvinka na pásku také skvěle vypadá jako ozdoba. A pokud budeš chtít, můžeš ji také klidně přehodit přes rameno a nosit jako kabelku. Jestli toužíš po jedinečné a neopakovatelné ledvince, pohledej osoby, které je šijí na objednávku.
  5. No a na sám konec opravdový hit tohoto léta – průhledná taška. Je zhotovena z hrubé průhledné fĺie, do které můžeš vložit každou z dříve jmenovaných. Dává obrovský prostor pro modifikace, protože jiný styl získáš, když do ní vložíš psaníčko, jiný kdy pytlík s šíleným potiskem a ještě jiný, když bude vidět samotný obsah. (Osobní věci je ale lepší schovat do kosmetičky a nebo zmíněné ledvinky.

Je tedy možné nosit každou zvlášť, nebo podle libosti měnit vzhled a styl kabelky tak často, jak jen budeš mít chuť.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *