Množství kabelek v obchodech způsobuje nejedné slečně závratě hlavy. Dnes prakticky v každém řetězci s oblečením, obchodě s obuví a nebo bižuterií najdeš alespoň několik různých modelů. Co bude více vyhovovat – kožená kabelka a možná třeba plátěný batůžek, nebo průhledná taška z PVC? Co vybrat? Jak poznat, že právě to je módní taška.

Když budeme parafrázovat přísloví – módní není to, co je módní, ale to co se komu líbí, nemusíš se vůbec ohlížet na trendy. Podívej se po takové, která si získá tvoje srdce.

Jestli si ale chceš být jistá, že ta kterou sis vybrala je zároveň módní dámskou taškou, máme několik nápověd:

  • Tašky se vzorem safari – hadí kůže, zebří pruhy a nebo divoké zvířata budou na sto procent trefným výběrem.
  • Tropické rostliny a barvy na látce budou také skvěle pasovat na léto
  • Kabelky ve stylu hippie nebo boho plné třásní, korálek a mušliček jsou nadál módní
  • Kapsičkové kabelky – Maličké na tenkém pásku nebo řetízku, nebo ledvinky nošené na pase. I mimo jejich malé rozměry jsou velice prostorné a vejdou se do nich všechny potřebné věci. Může to být kožená kabelka a nebo mini kabelka z látky.
  • Průhledné elementy (kapsičky) nebo dokonce i celé tašky jsou také hitem tohoto léta, ale pokud si takovou vybereš, vždy je dobré myslet na bezpečnost a  schovat důležité osobní věci na místo, kde je nebude vidět.

Mysli především na to, že kabelka má být hlavně pohodlná a funkční. Nenech se tedy svést pouze tím, jak vypadá. Výběr je tak obrovský, že nemá smysl aby ses trápila s velkou plátěnou taškou jenom proto, že je jsou na ní příšerky. Obzvláště pokud v ní plánuješ nosit jenom peněženku a malou láhev s vodou.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *