Přes léto s větší chutí vycházíme z domu a chceme se cítit svobodně. Kožená kabelka zůstává doma a místo ní raději sáhneme po lehké, ale prostorné tašce z materiálu.

Módní taška znamená v ostatním čase náklon na stranu ekologického trendu, celosvětové války s nadměrnou produkcí plastů a idea zero waste. Ukazuje se také, že to není pouze móda na používání bavlněných a lněných tašek na nákupy, ale také rostoucí popularita tašek ve stylu eko.

Ekologická, čili módní dámská taška

Producenti vychází vstříc trendům a ekologické aspekty se objevují již také v každodenních taškách. Umělá kůže (která nemusí být ekologická) zastupuje pěkné tkaniny. Samotná móda také rovněž hraje do noty fanům stylu eko. Módní jsou zvířecí potisky na materiálu, neměnně módní je styl boho, který ideálně zapadne mezi eko klimaty.

Když se rozhlédneme po nabídkách obchodů s taškami odneseme si dojem, že nejen tašky – pytle, které nejlépe vypadají ušité z materiálu, ale také klasické modely typu shopperka nebo psaníčko jsou v letních obdobích mnohem raději kupované v látkové verzi. Kromě lehkého vzhledu to má také dodatečný plus – v horku se k takové tašce nepřilepíme.

A jestli chceš opravdu vyskočit z davu, sáhni po ručně vyráběné tašce. Rukodílo – kdysi dávno stydlivé téma – dnes ale znamená prestiž a uznání. Tašky šité na objednávku u kterých je možné si vybrat barvu, vzor a tvar jsou opravdovým hitem. Háčkovaná taška z babiččiny skříně je dnes supermódní taška na nákupy. No a vždycky budeš mít jistotu, že nikdo jiný nebude mít stejnou.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *