Ne všechny ženy mají rády sukně a stejně tak ne každá žena chodí v botách na vysokém podpatku. Ale nezávisle od toho, jestli se obléká elegantně a nebo sportovně – tašku má každá.

Tašky jsou stejně tak jako oblečení produkované v tolika různých stylech a tvarech, že si opravdu každá z nás vybere svůj ideální model. V dnešní době je móda obzvláště laskavá a není tedy tak důležité sledovat aktuální trendy.

Módní dámská taška, jaká to vlastně je?

Čím dál tím častěji docházíme k závěru, že módu si určujeme sami. Módní taška je taková, která pasuje do našeho stylu života a oblékání. Musí také splňovat naše očekávání a né jen nápady návrhářů. Nosí se úplně všechno. Tašky ve stylu boho, malé taštičky přes rameno ale i velké shopperky. Vybíráme také velice různé materiály – od umělých materiálů, přes přírodní kůži až po ekologické materiály rostlinného původu. Rozhlédni se na ulici. Budeš schopná s jistotou říci, které jsou nejpopulárnější v této sezónně? 

Dokonce i když se objeví nějaký převažující trend, netýká se už několik let modelu, tvaru ani velikosti, ale detailu. V jedné sezóně je to přezka, v druhém květy a ve třetím například extravagantní kožená taška. Občas to je nějaký charakterický doplněk – pompon na zipu, cvočky nebo mušličky.

Módní taška na léto 2019 – je to i plátěná, i kožená taška

Současné sezóně bude kralovat džungle a safari. V létě saháme po lehkých taškách vyrobených z přírodních materiálů jako jsou len a nebo bavlna, ozdobených rostlinnými potisky. Nekončí ale ani móda na zvířecí ozdoby – hadí kůže, panterka a nebo zebří pruhy jsou stále na topu.

Když se vydáš na nákupy měj určitě na paměti, že heslo “módní” by neměl být jediný argument. Dámská taška – kožená, látková, eko kůže a nebo PVC – má být především funkční a pohodlná.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *