Po celý rok nosíš slušné oblečení, klidné barvy, klasické boty a kabelky. Nastane léto a najednou máš potřebu něco na svém vzhledu změnit. Dokonce i když celková změna šatníku nepřipadá do úvahy – módní kožená taška z ekologické kůže a nebo látky by ti v tom měla pomoci. No a my pomůžeme s výběrem kabelky.

V nejbližší sezóně bude hlavním motivem Afrika, džungle a ekzotika.

Módní dámská kabelka by měla být zdobená různými elementy:

  • Divoké zvířata – hitem je vzor připomínající zebří pruhy. Ale klasický panter a nebo hadí kůže se osvědčí stejně dobře. Nejen ve formě ozdoby, ale stejně tak jako hlavní element ozdoby tašky.
  • Rostlinné vzory – monstera, nebo čisté barevné motivy tropických rostlin jsou ideálními vzory na horké léto. Velice populární jsou hlavně pytlové batůžky ušité z voděodolné látky, které nejen že přitahují pozornost, ale jsou také velice praktické. Můžeš je nosit na zádech ale také jako klasickou kabelku. No a vejde se do nich toho hodně.
  • Když navážeme do divokých druhů – umělé kly, indiánské korálky nebo mušličky které zdobí kabelku jí dají ekzotický šmrnc a nepřekonatelně se budou spojovat s létem.

Dávej ale pozor, aby jsi to až moc nepřehnala. Styl safari ovládne všechno. Rozhodni se sama, jestli ho chceš ukázat na oblečení a nebo v doplňcích. Taška s africkými vzory bude skvěle vypadat k neutrálnímu oblečení, konkrétně na tom v barvách země. K sukni s různými vzory si ale raději vem více sladěnou kabelku. Tady opět panuje zásada – čeho je příliš, to je nezdravé.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *