Kabelka je nejspíš nejvíce intenzivně užívaný element ženského šatníku. Oblečení měníme každý den, boty stejnětak, ale kabelka je nejčastěji ta stejná, cestuje s námi celými týdny. Znamená to ale, že nám jedna stačí?

Jaké kabelky by měla mít každá žena:

  • každodenní – módní taška by měla být pohodlná, s kapsičkami po ruce, často místem na laptopa. Měla by být natolik objemná, aby se do ní vešla druhá snídaně, láhev na vodu a nebo hrnek na kávu no a také na rychlé nákupy.
  • večerní – možná není potřebná, ale vždy by se měla nacházet v šatníku. Každé z nás se dříve nebo později naskytne větší večerní příležitost. Malé univerzální psaníčko nezabírá tolik místa a zachrání každou situaci.
  • Svobodná – taková jak nezaměnitelně módní dámská kabelka typu psaníčko nebo dokonce i ta ve tvaru pytle – na výlety s kamarády, na dovolenou, na nákupy s kamarádkou. Taková, do které vhodíš všechny potřebné věci a zároveň budeš mít volné ruce.

Tři modely, to je vždy potřebné minimum, ale hodí se ještě malá víkendová taška – něco mezi kabelkou a kufříkem, na krátké výlety, kdy nepotřebuješ spoustu zavazadel. Velkou popularitu mají také pytlo-batohy, které jsou hlavně ozdobou celé stylizace, ale také splňují funkci celkem objemné kabelky. A jestli jsi opravdová minimalistka, tak ti bude stačit dámská ledvinka – maličká módní kabelka, která se nosí na pásku.

Pravda je ale taková, že většina z nás má kabelek mnohem více. V šatníku každé z nás se najde i například elegantní kožená taška, psaníčko, shopperka nebo batoh. No existuje vůbec více módní doplněk než módní taška?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *