Tropické teploty v létě způsobují, že se raději vyslékáme než oblékáme. V zimě je i tak několik vrstev oblečení schovaných pod teplou bundou. Jaký je tedy nejjednodušší způsob, jak vždy vypadat módně? Na pomoc přicházejí doplňky.

Módní dámská kabelka je takovým elementem šatníku, který jako první přitáhne pozornost očí. Zároveň také dává největší prostor do popisu aby bylo možné mít klasickou sestavu oblečení a vždy vypadat trendy. Dokonce i když máš k dispozici pouze džíny a blůzu, dobře vybranou kabelkou můžeš v jednom momentě změnit svůj styl.

  • Boho / hippie – vyber si semišovou kabelku ve tvaru pytlíku, ozdobenou třásněmi a korálky. Na nohy si vem sandálky s plochou podrážkou, na krk si vem přívěšek z mušliček a nebo etnický náramek na ruku. Na zimu si připrav velký šál se střapci, kozačky z třásněmi a barevné rukavičky.
  • Safari – Vyber si tašku šitou z materiálu připomínající kůži divokých zvířat, na hlavu si vem slaměný klobouk a na nohy espadrilky. Velké sluneční brýle a kožený pásek doplní celkovou stylizaci. V zimě tento styl ale bohužel neprojde.
  • Sportovní styl – džínové kalhoty, tenisky na holou nohu a do toho ledvinku – nošenou v pase a nebo pověšenou přes rameno. Hodinky a šiltovka. V létě je možné tak chodit každý den. V chladnější dny vyměň tenisky za boty, ledvinku za batůžek a všechno bude i nadále v pořádku..

Jak vidíš nejen ozdoby ale i módní dámská kabelka ti umožní změnit styl dokonce i bez převlékání. Je tedy dobré jich mít několik k různým příležitostem. V tvém šatníku by se vždy mělo najít místo mezi jinými pro elegantní koženou tašku a méně formální sportovní kabelku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *