Rozhodla jsi se si koupit novou kabelku, vydala ses na nákupy, vešla jsi do obchodu a šok. Myslela jsi si, že už ve dveřích uvidíš co je hitem dané sezóny a místo toho … Kabelky malé, velké, světlé, tmavé, kožená taška, látkové tašky, s jednobarevné ale i ty se vzory. Jak z toho všeho vybrat tu jednu jedinou?

Výběr nebude vůbec jednoduchý, ale můžeš si ho zkusit ulehčit. Ještě před tím, než se vydáš do obchodu se zamysli:

  • jak velká by taška měla být
  • jaký má být její charakter (vážný nebo na pohodu)
  • jak dlouho ti má sloužit
  • kolik za ni chceš maximálně zaplatit
  • jaká barva by pro tebe byla nejlepší a jakou naopak nemáš ráda

Kruh vyhledávání je o něco užší a tak pokračujeme dále.

Udělej si procházku po obchodech s oblečením a podívej se, jestli nezachytíš nějaký opakující se trend. Jestli například v každém obchodě uvidíš kostkované košile a nebo kam se jen podíváš uvidíš ekzotycké listy, může právě to být nápověda v jakém stylu by měla být módní dámská kabelka. Jako další krok si vzpomeň jaké oblečení máš ve své skříni – oblékáš se více klasicky a nebo svobodně? A nebo máš například většinu oblečení v určité barvě? To také usnadní rozhodování. Popřemýšlej, jestli ti více odpovídá kožená taška a nebo její varianta v eko kůži.

Kupujeme ideální tašku

Už víš, že potřebuješ spíše větší tašku která nemusí být za každou cenu elegantní ale ani svobodná. Jen zřídka měníš kabelky a tak si můžeš dovolit investovat více peněz. A protože nejčastěji nosíš džíny a svetříky, to nejraději by jsi chtěla tašku hnědou a nebo granátovou.

Nezbývá už nic jiného, než se rozhodnout jestli má mít dlouhý pásek, jestli se má zapínat na zip a nebo máš raději klapku, jestli potřebuješ více kapsiček a nebo ti budou stačit dvě. V ten moment bude výběr jasný a módní kožená taška nebo i z jiného materiálu bude tvoje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *