Kabelku má úplně každá žena – ne vždy je to kožená taška nebo ekskluzivní značková kabelka. Často máme více než jednu. Proč tedy toho nevyužít a právě s její pomocí rychle dohnat často se měnící módní trendy?

Trendy se v módě mění tak často, že občas opravdu není jasné co je vlastně obecně na topu. V dřívější době, ve které byly bez kritiky módní jasně stanovené trendy to bylo trošku horší. Naštěstí už ale jsou několik sezón viditelné tendence, které mohou ulehčit situaci. Místo sázení na střih a nebo délku oblečení sázejí návrháři na motivy oblečení.

Jak rychle vyměnit šatník

Rázem s odchodem od konkrétních střihů se utvrzuje móda na nákup oblečení lepší kvality. Jsou sice dražší, ale zato mnohem více vydrží. Toto je také důvodem, proč si vybíráme více klasických modelů – abychom je mohli nosit déle. Proto má mnohem větší smysl nákup doplňků místo výměny celého šatníku z důvodu toho, že jsou v dané sezóně módnější tečky než pásky. Módní dámská kabelka nebo bižuterie splní svůj účel. Je tedy opravdu chytřejší si poskládat základní komplet z vysoce kvalitního oblečení a zpestřit ho různými doplňky.

Pro příklad – rovné kalhoty a světlá košile budou dobře vypadat v jakékoliv situaci. Módní taška – pro příklad kožená taška – může být zvýrazněním, který zdůrazní jestli chceš vypadat více formálně, nebo spíše na pohodu. Jestli jsou módní etnické elementy, je snadnější dokoupit přívěsek z mušliček a nebo kabelku ve stylu boho, než speciálně kupovat halenku nebo sukni s rozmanitými vzory.  Obzvláště proto, že v této sezóně už módní nebudou a určitě se ti také velice rychle znudí.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *