Móda se mění jako kaleidoskop a o občas si bere různé podoby. Divoké a přehnané vize návrhářů jen málokdy trefí až na ulice, ale často jsou inspirace pro řetězce, které přemisťují různé elementy do neformální módy.

Originální projekty se objevují také mezi kabelkami. Vlastnictví takovéto v oči bijící kabelky má ale minimálně tři mínusy. Zaprvé jí dlouho nebudeš nosit, protože rychle vyjde z módy, za druhé její cena také nebude moc příznivá, zatřetí za fantazijním vzhledem se většinou skrývá velice nízká užitečnost.

Opravdu módní dámská kabelka

Pokud hledáš něco speciálního, ale zároveň zbaveného zmíněných mínusů, zaměř se raději na klasické modely a více věnuj pozornost detailům:

  • Praktická kožená taška psaníčko – v neobyčejné barvě, která kraluje v dané sezóně bude funkční, pohodlná a zároveň módní.
  • Taška na laptopa také vůbec nemusí být nudná a černá – pohledej takové s prošíváním o různých vzorech, nebo takové, které na první pohled vypadají jako obyčejná kabelka a uvnitř mají speciální přihrádku na počítač.
  • Městská taška zdobená květinovými kapsičkami nabere lehkost a svěžest, zároveň si také zachová svoji praktičnost a univerzálnost.

Nejdůležitější je aby ses příliš nezaobírala nápady návrhářů. Módní dámská kožená a nebo textilní kabelka má být stejně jako oblečení hlavně taková, se kterou se budeš cítit dobře, která bude splňovat tvoje potřeby a bude se líbit hlavně tobě. Přizpůsob ji tedy do svého stylu oblékání, života a očekávání. Móda má sloužit tobě – ne ty módě.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *