Jestli jsi v průběhu celého roku neměla čas sledovat, co bude módní i teď, kdy nastalo léto a neorientuješ se v současných trendech, potom se podívej, které atypické modely měli tu největší popularitu.

Netypická módní dámská kabelka

  • Kufřík – pevné kabelky se těší své popularitě už od dávných časů, ale dnes to nejsou už jen obdelníkové krabice. Nápady módních návrhářů zaskakují snad opravdu všechny. Různé tvary a co hlavní – barvy, způsobují že si kufříky získávají naše srdce čím dál tím častěji.
  • Kulaté kabelky – obzvláště ty malé se těší obrovské oblíbenosti. Možná proto, že i když by člověk podle velikosti čekal něco jiného, vejde se toho do nich opravdu hodně. Neomezené počty barevných variant a vzorů umožňují, že si opravdu každá z nás najde tu svoji oblíbenou.
  • Prošívané tašky – jsou módní už druhou sezónu a nic neukazuje na to, že by se to mělo změnit. Můžeš si vybrat mezi takovými, kde je prošívání jedinou ozdobou a nebo kde dodatečně zvýrazní unikátnost vzoru.
  • Kabelka s nášivkami – tyto kabelky jsou důkazem, že se móda vrací! Nášivky byly hitem v 90 letech a nyní jsou opět populární. Takovou kabelku si můžeš vyrobit sama a to za velmi nízké náklady. Stačí si jen koupit několik nášivek, nebo pro zjednodušení několik nažehlovaček a libovolně ozdobit svoji oblíbenou tašku. Zaručuje to její originalitu a neopakovatelnost. Samozřejmě pokud taková zábava není pro tebe, v obchodech najdeš už hotové tašky.

Tašku si může koupit každá z nás, ale ani ta nejvíce módní dámská kabelka nevyhraje z takovou, která je originálně ušitá a nebo minimálně vlastnoručně zdobená. Tvoje kožená taška může získat nový život, jestli jí dodáš několik pěkných elementů. No a zcela jistě bude superoriginální!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *