Nastane někdy lepší období v roce, ve kterém se můžeš něčím šíleným odlišit od ostatních, než střed léta? Dovolená, slunce, dlouhé dny a teplé noci až lákají k tomu, abychom experimentovali s módou. Tvoje milovaná kožená taška končí na dně skříně na krátký odpočinek po měsících po tvém boku a ty vyrážíš do obchodu pro její novou verzi…

Vsaď na neobyčejnou tašku

  • Kabelka ze slámy – hit letních stylizací – vyplétaná samozřejmě ze slámy, díky čemu je velice lehká a spousty tvarů a variant ti dovolí najít přesně tu pravou pro sebe. Prodávají se ve formě košíku, s rukojetěmi na rameno které se skvěle hodí jako plážová taška. Jsou ale i takové, které mají všitou podšívku a dokonce jsou i zapinatelné na zip, takže je můžeš bez obav nosit jako tašku na každý den. No a důležitý faktor pro spoustu lidí – je plně ekologická.
  • Nejvíce módní taška je ta průhledná. Zhotovená z hrubé průhledné fólie, přes kterou jde vidět vše, co je uvnitř. Né ale doslovně, protože nejde přece o to, abychom ukazovali světu co máme uvnitř naší tašky. Barevná kosmetička a nebo dokonce vnitřní taška o konkrétních rozměrech doplní stylizaci. Některé modely mají možnost odepínání a výměny vnitřních vložek.
  • Taška pletená z dřevěných korálků nebo s elementy ze dřeva, to je nabídka pro odvážné. O její praktičnosti a výhodách můžeme dlouho diskutovat, ale přiznej si – občas nejde o funkčnost. Pokud chceš opravdu vyjít z davu, pohledej takovou s dřevěným dnem a nebo úplně celou vyrobenou ze dřeva.
  •  

Pokud se ale chceš zviditelnit v méně do oči bijící způsob tak si pamatuj, že módní dámská kabelka je také o barvě, tvaru a vzoru. Obyčejná kožená taška a nebo ta z ekologického materiálu – psaníčko v hořčicové barvě, shopperka s ekzotickými květy a nebo malý kufřík také splní svou úlohu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *